Скільки коштує каталізатор для КІА

Ви власник автомобіля Кіа? Хочете продати каталізатор Кіа Ріо і шукаєте інформацію щодо цього? Поговорімо сьогодні на цю тему детальніше.

Які каталізатори потрібні для КІА Ріо?

Популярність моделі Kia Rio цілком зрозуміла: бюджетна ціна та хороша якість. Проте, каталізатор в цій моделі не найсильніший бік авто. Чому? Пояснюємо.

Каталізатор розташований над приймальною трубою поблизу двигуна. Таке місцезнаходження допомагає якісно очищувати вихлоп, проте через це він буде швидше зношуватися. Стільники каталізатора Кіа Ріо виготовленні з кераміки, проте це має свій ризик, адже при ударах, наїздах на бордюри, ями чи перегріванні деталь може розбитися або покришитися, а ці частинки мають високий ризик потрапити у двигун. Звідси він почне споживати більше масла, поршні можуть вийти з ладу, а компресія знизиться. В гіршому випадку вас чекатиме капітальний ремонт або заміна двигуна. 

Скільки коштує каталізатор для КІА?

Звісно, вартість нового каталізатора буде залежати від класу та моделі авто. Наприклад, фірма Bosal каталізатора для кіа ріа ціна стартуватиме від 9200 грн, а для КІА sportage від 16 тис.грн (дані з майданчиків продажу за вересень 2022 р.). То ж каталізатор кіа ціна може варіюватися від різних факторів, новий буде дорожчим, б/у дешевше, але другий варіант має свої ризики. 

Як можна зекономити на заміні каталізатора чи навіть заробити?

Привезти його на сервіс “Перша чесна скупка каталізаторів”. Наші спеціалісти проведуть спектральний аналіз вашої деталі та виплатять вам повну суму за нього. Якщо ви не в Києві – надсилайте каталізатор новою поштою та отримуйте грошовий переказ назад. В будь-якому випадку, стару запчастину краще здати на переробку (нагадуємо, що викидати не можна) і отримати гроші, які ви можете вкласти на покупку нового. 

Щоб дізнатися скільки коштує здати каталізатор кіа ріо 3  зателефонуйте нам. Запевняємо, що для вас це не коштуватиме грошей, а навпаки – ми заплатимо вам за відпрацьовану деталь. 

  • Ми працюємо на ринку України з 1998 року та маємо чудову репутацію.
  • Пропонуємо чесні ціни без накруток та посередників.
  • Приймаємо каталізатори в сервісі в Києві та поштою.
  • Виплачуємо кошти готівкою та на карту. 
  • Проводимо безплатну попередню оцінку каталізатора.

Тому, якщо ви хочете знати ціну каталізатора на кіа ріо чи будь-якого іншого автомобіля – залишайте заявку на сайті https://skup-katalizatorov.com.ua/ і наш менеджер з вами звʼяжеться.

Скільки прослужить каталізатор на КІА Ріо

Ми розглядали в попередній статті термін експлуатації каталізаторів різних марок авто, а сьогодні подивимося як довго може служити ця деталь в КІА. В середньому вам доведеться подумати про заміну та вартість каталізатора на кіаріа вже через 150 000 км. Трапляється, що він виходить з ладу вже через 50 тис.км, але й буває таке, що дотягує до 250 тис.км. Проте орієнтуймося на середні цифри. На тривалість роботи каталізатора впливають кілька факторів:

  • Неякісне пальне з додатковими присадками. Деякі продавці нехтують якістю бензину і додають туди речовини для збільшення октанового числа. Таке пальне забиває каталізатор і сприяє його швидшій поломці.
  • Перехід на газову установку. Якщо ви додатково ставите в автомобілі газ, вам необхідно буде видалити каталізатор, адже висока температура вихлопу руйнує каталізатор значно швидше.
  • Часта їзда по морозі, адже за низьких температур паливо не вигоряє й осідає на конденсаторі, а звідти потрапляє в керамічні стільники й руйнує їх.
  • Необережне різке кермування (їзда з ривками, спортивна, різке гальмування, ями тощо) сильно впливають на стан каталізатора і можуть його швидко пошкодити. Як і наїзд в калюжі, особливо з металевим каталізатором. 
  • Поломка системи запалювання. Несправні свічки запалювання зменшують тривалість експлуатації каталізатора.

Якщо ви помітили, що двигун авто втратив свою потужність, автомобіль погано заводиться, ви чуєте в салоні неприємний запах вихлопних газів, витрати пального збільшилися, горить помилка на панелі приборів – вам час заїхати на СТО і перевірити каталізатор. 

Здати каталізатор кіа ріо і дізнатися ціну можна за номером телефону (097) 105-58-22.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *