Види каталізаторів

Автомобільні каталізатори представлені двома видами: керамічні та металеві.

Автомобільний каталізатор – невіддільна та важлива частина для справної роботи вашого авто. Каталізатор допомагає очищати вихлопні гази від шкідливих речовин та не забруднювати повітря. 

Існує два основних види каталізаторів:

Керамічні
Керамічні каталізатори відрізняються підвищеною крихкістю. Внутрішня частина такого каталізатора зроблена з кераміки, тому вона дуже чутлива до поганих доріг, механічних пошкоджень, перепадів температур, використання неякісного пального, перегріву та потрапляння всередину сторонніх рідин. Цей тип каталізаторів може вийти швидше з ладу через механічні ушкодження.
Металічні
Металеві каталізатори стійкіші до зовнішніх пошкоджень: їм не така страшна висока вологість, наїзди на бордюри, камені чи корозія.

Такі види автомобільних каталізаторів вважаються міцнішими, проте, вони також можуть швидше вийти з ладу через неякісне пальне.

Сам каталізатор влаштований досить просто. Він складається з корпусу, фільтра моноліту та каталітичного пласта (головна частина, яка включає певну кількість цінних металів: родій, платина і паладій). Саме ці елементи активують оксидацію або дезоксидацію та перетворюють шкідливі речовини на двоокис вуглецю, воду та азот.

Існує ще один поділ на види каталізаторів авто:

Сажовий фільтр. В ньому є додаткові осередки, призначені для виловлювання часток сажі та шкідливих речовин, що містяться в газах.

Спортивний каталізатор. Може бути встановлений не лише на спортивне авто, а й на звичайний автомобіль середнього класу. Спортивний каталізатор має більший термін експлуатації завдяки більшому напиленню дорогоцінних металів і збільшеного шару каталізаторів.

Двосторонній каталізатор. Використовуються для дизельних двигунів, допомагають переробити чадний газ на вуглекислий та окислити вуглеводні у воду та вуглекислий газ.

Тристоронній каталізатор. Має високу ефективність та допомагає очистити понад 90% шкідливих речовин. Перетворює окис азоту на чистий азот і кисень, чадний газ у вуглекислий газ, а продукти, які не згоріли в вуглекислий газ і воду.

Який би ви каталізатор види не обрали, рано чи пізно його потрібно буде заміняти. Каталізатори не ремонтуються, та навіть, якщо хтось запропонує таку послугу, пам’ятайте, що кількість шкідливих викидів з вашого авто зросте в рази і це зовсім не вихід, адже його в будь-якому випадку доведеться замінити. Частину коштів за старий каталізатор ви можете отримати у нас. Ми – перша чесна скупка каталізаторів, яка дає клієнтам вигідну ціну без прихованих комісій та виплат посередникам.

В якому вигляді приймають каталізатори

Наша компанія приймає каталізатори у будь-якому вигляді та кількості. Працюємо також з оптовими постачальниками.  

У вас є можливість отримати попередню безплатну оцінку вартості відпрацьованого каталізатора. Зателефонуйте нам або напишіть у будь-якому месенджері за номером (097) 105-58-22.

Незалежно від видів каталізаторів ми працюємо відкрито і чесно.

  • Пропонуємо зручні шляхи доставок та отримання коштів для наших клієнтів.
  • Надсилайте нам каталізатор новою поштою та отримуйте кошти на карту або рахунок.
  • Привозьте у наш сервіс і виплатимо кошти одразу “на руки”.
  • Забезпечуємо безкоштовну консультацію та швидке обслуговування онлайн та офлайн.
  • Подальше перероблення каталізатора беремо на себе і це допомагає нам з вами разом дбати про довкілля. 
  • Викупляємо будь-яку партію старих каталізаторів.

Хочете чесної ціни за каталізатор? Звертайтеся до нас. 

Skup-katalizatorov.com.ua на ринку понад 23 роки, то ж ми знаємо, як працювати відповідально!

АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2022 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель