Прайс

В авто однієї моделі та року випуску може бути різна ціна на бу каталізатори.
Фінальна вартість залежить від кількох чинників.

 1. Термін служби каталізатора. Чим довше каталізатор працював, тим менше цінних часток на ньому може залишитися.
 2. Склад дорогоцінних металів. Залежно від класу автомобіля, концентрація напилення цінних металів може варіюватися і бути різною. 
 3. Ціни на світовій біржі. Вони змінюються щодня залежно від економічної ситуації у світі й наша компанія не має на це впливу. Щоб дізнатися точну вартість поточного дня, ми повинні все прорахувати.
 4. Тип палива. Якщо авто заправляли пальним низької якості є ризик, що цінних металів в каталізаторі буде менше, оскільки різні домішки вимивають їх сильніше. Кількість цінних металів буде різною в авто на дизельному паливі та бензині.
 5. Клас авто. Каталізатори автомобілів преміум-сегменту оснащенні  дорогими деталями, тому ціна може бути вищою.
 6. Стиль кермування. Каталізатор швидше зношується при необережній та різкій їзді на високій швидкості.
 7. Пошкодження та вм’ятини також впливають на каталізатор ціна.
 8. Країна виробник автомобіля. Західноєвропейські та японські виробники використовують більше цінних сплавів, відповідно ціна на каталізатори може бути вищою.

Щоб отримати максимально чесну ціну каталізатора радимо звертатися лише до офіційних компаній. Ми забезпечуємо правильну оцінку, спектральний аналіз металів, відповідні пристрої перевірки та подальшу переробку. 

До вашої уваги каталог цін каталізаторів для кращого ознайомлення та розуміння потенційної вартості:

 • Керамічні 20-3300$
 • Металічні 10-400$
 • Сажові фільтри 5-150$

Ціна вказана за кілограм каталізаторного матеріалу або сажових фільтрів. Ціна розповсюджується тільки за оригінальні заводські каталізатори, що встановлювалися на офіційних авто. Каталізатори замінники оригінальних, каталізатори з AliExpress ми не купуємо через малий вміст дорогоцінних металів всередині.

РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ КАТАЛІЗАТОРА ОНЛАЙН

Ми прорахуємо вартість вашого каталізатора. Заповніть, будь ласка, цю форму, вкажіть маркування відпрацьованого каталізатора. Або ж зателефонуйте нашим спеціалістам (097) 105-58-22, чи напишіть нам у  месенджер (можете просто вказати кодове слово “КАТАЛІЗАТОР СКУПКА”).


АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2022 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель