Умови прийому каталізаторів

Прийом каталізаторів: на що варто звернути увагу?

Ми приймаємо будь-які види та кількість каталізаторів. Нагадуємо, що це металеві каталізатори, керамічні, каталізатори у корпусі та сажові фільтри. 

  1. Каталізатори в корпусі. Оцінка проводиться через номер маркування на оболонці. Візуально дивимося на стан каталізатора та оцінюємо вміст дорогоцінних металів згідно з каталогами та поточним курсом.
  2. Каталізатори без корпусу. Оцінка проводиться по XRF аналізу з використанням спеціального обладнання, яке допомагає аналізувати види та визначати кількість дорогоцінних металів в матеріалі каталізатора або сажового фільтра.
Кількість дорогоцінних металів у каталізаторі може залежати від якості пального, на якому ви їздили, стилю та обережності водіння, виду каталізатора, пробігу авто тощо. Найдорожчими зазвичай є керамічні каталізатори, за ними йдуть металеві та сажові фільтри. Проте, завжди хороший варіант – отримати гроші за те, що вам більше не потрібне!
 

Прийом каталізаторів Київ здійснюється:

  1. На нашому сервісі за адресою вул. Академіка Бутлерова 4. Ви привозите нам каталізатор: ми на місці його оцінюємо та виплачуємо кошти.
  2. Ви пересилаєте нам каталізатор “Новою поштою” та берете на себе витрати за доставку вантажу та зворотний переказ коштів.
  3. Ми забираємо каталізатори самостійно, якщо їхня вага становить понад 30 кг.

Ви можете отримати попередню оцінку за прийом каталізатор за допомогою фото чи телефонного дзвінка. Заповніть, будь ласка, цю форму, запишіть чи якісно сфотографуйте маркування на корпусі та напишіть нам у месенджер (можете просто вказати кодове слово “КАТАЛІЗАТОР СКУПКА”). Або ж зателефонуйте нашим спеціалістам (097) 105-58-22.


Не варто попередньо відмивати каталізатор чи витирати його хімічними речовинами, адже це може пошкодити його. 

ЗДІЙСНЮЄМО ПРИЙОМ КАТАЛІЗАТОРІВ ЧЕСНО ТА ПРОЗОРО!

АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2021 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель