Про нас

Куди здати каталізатор? Скільки коштує здати каталізатор? Як обрати компанію, якій довіритися?

Подібними запитаннями цікавляться багато людей, які мають автомобілі. Якщо вам також актуальна ця інформація, – ви потрапили за адресою. Наша компанія працює з 1998 року і займається скупкою і первинною переробкою автомобільних каталізаторів. Якщо у вас є хоча б один керамічний або металічний автокаталізатор, і ви хочете здати каталізатор Київ, ми допоможемо. 

Каталізатор – це компонент вихлопної системи автомобіля, який знижує викид у повітря вуглеводнів, оксидів азоту та монооксидів вуглецю. За допомогою цінних металів у складі, каталізатор перетворює шкідливі речовини у двоокис вуглецю, воду та азот. Проте, каталізатори мають свій термін роботи і рано чи пізно їх доводиться змінювати. 

Викидати їх не можна, проте і зберігати вдома небезпечно. Здається безвихідь? Ми кажемо, що ні, адже ви можете звернутися до нас й отримати вигідну оплату за каталізатор.

Чому каталізатори цінуються? Як ми писали, каталізатори містять цінні метали (родій, платину, паладій), які допомагають зробити автомобільні викиди безпечними. Після закінчення терміну експлуатації спеціалізовані компанії видобувають ці метали, а сам каталізатор переробляють. Таким чином вдається не шкодити екології та знову використовувати цінні метали для виробництва нових каталізаторів. 

Наш головний напрямок в роботі – це купівля відпрацьованих каталізаторів та їхня переробка. Ми розуміємо цінність цих автомобільних компонентів та важливість правильної утилізації, тому пропонуємо вигідну співпрацю. .

Ви нам каталізатори здати, звільнити місце в гаражі, убезпечити себе, а ми вам виплачуємо вигідну ціну та турбуємося про наше спільне довкілля. В будь-якому випадку старим каталізатором користуватися більше не можна, а з нашою співпрацею ви позбудетеся старого і матимете кошти (або частину грошей) на новий.

Що пропонує наша компанія skup-katalizatorov.com.ua?

Маєте запитання? Натисніть кнопку і ми Вам зателефонуємо:

Ми знаємо, як всі зайняті люди цінують час, тому пропонуємо зупинити пошуки сервісу для здачі каталізаторів та звернутися до нас. За час роботи з 1998 року ми напрацювали довіру клієнтів та цінний досвід, який дозволяє нам підходити до справи відповідально та відкрито. У нас прозорі умови, безкоштовні консультації та оцінки вартості, комплексний сервіс та зручність для клієнта. Ми чесно та вчасно виплачуємо повну суму, не приховуємо комісій та не залучаємо посередників. Здати каталізатор Київ та отримати грошову винагороду – чудовий варіант для власної економії та екології. 

Якщо ви хочете дізнатися більше про скупку каталізаторів і сажових фільтрів, зателефонуйте нам за цим номером телефону:  (097) 105-58-22. Також ви можете написати у месенджер та поспілкуватися з нами в текстовому форматі. Якщо вам зручно, ми самі вам зателефонуємо, але заповніть, будь ласка, форму на сайті. Звісно, ви можете одразу приїхати до нас на сервіс та привезти каталізатор з собою. Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 4.

АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2021 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель