Від чого залежить ціна каталізатора

Якщо у вас є авто, ймовірно ви вже знаєте, що в ньому є важлива деталь – каталізатор. Цінність каталізатора в тому, що він допомагає очищувати вихлоп від шкідливих речовин, перетворюючи його на безпечний. Наприклад, без каталізатора ваш автомобіль викидає в атмосферу токсичні речовини – монооксид вуглецю, вуглеводні та оксид азоту. Ці викиди шкідливі для нашого здоровʼя та природи, тому зараз кожен автомобіль повинен бути обладнаний справним каталізатором. Він перетворює вищеописані речовини на двооксид вуглецю, воду та азот. 

У чому ж цінність каталізатора окрім функції очищення вихлопу? 

У платині, паладії та родії!

Саме ці цінні метали займаються розчепленням вуглеводнів та спаленням хімічних речовин. Кожен каталізатор має напилення цих металів і саме тому вартість каталітичного нейтралізатора є досить високою.

Розгляньмо, що впливає на вартість каталізатора.

Зовнішній вигляд

Чим акуратніше та дбайливіше ви кермуєте – тим ваш каталізатор буде у кращому вигляді. Удари, заїзди в ями, черкання дном, глибокі калюжі негативно впливатимуть на вигляд, а в результаті й на ціну деталі.

Рівень зносу

Ціна каталізатора буде залежати від його зношеності. На це негативно впливає: 

  • Неякісне пальне. Заправляйте авто лише перевіреним пальним, не економте на цьому, адже зрештою доведеться платити за дорогий ремонт.
  • Великий пробіг. Кожен каталізатор має свій орієнтований пробіг, після якого він перестає нормально виконувати свої функції. Це нормально для всіх запчастин і загалом техніки. Різні авто матимуть різний пробіг для каталізатора. Дізнайтеся детальніше в нашій статті.
  • Затоплення. Уникайте глибоких калюж, заїздів у водойми.
  • Удари. Дотримуйтеся акуратного не різкого кермування, по можливості оминайте ями, близького паркування до бордюрів та бездоріжжя.

Матеріал

Автомобільні каталізатори виготовляють з кераміки або металу. Це все залежить від виробника, країни та марки авто. Середньостатистичний каталізатор містить 3-7 г платини. Керамічні мають більше напилення і є дорожчими (ціни на автомобільні каталізатори в нашій компанії можуть доходити до 3300$ за шт.).

За металеві каталізатори ви можете отримати до 400$ за шт., якщо скористаєтеся послугами нашої компанії, та загалом вони мають нижчу ціну в порівнянні з керамічними. Найдешевшими є сажові фільтри (до 150$ за шт.).

Країна виробник

Сума залежить від виробника та моделі. Чим вищий клас вашого авто – тим дорожче коштуватиме його каталізатор. Наприклад, Ford F250, Dodge Ram 2500 містять найбільше платини в нейтралізаторі, а це відповідно сильно підвищує їхню вартість на ринку. Також, європейські авто містять більше платиноїдів, порівняно з китайськими, тому ціна відповідно буде вищою. 

Кількість

Звісно, на суму виплат за каталізатори впливає і їх кількість. Якщо ваше авто містить 1 каталізатор + сажовий фільтр – ціна зросте. Якщо ви маєте кілька автомобілів і хочете здати різні каталізатори – ви отримаєте більшу суму. Наша компанія приймає від 1 каталізатора до нескінченності, а якщо у вас понад 30 кг брухту, ми заберемо його самостійно. 

Курс на ринку цінних металів

Звісно, ціна залежатиме також від щоденного курсу цінних металів на ринку. Наприклад, 1 г паладію станом на 15.09.2022 коштує 2 471,38 грн, а 1 г платини – 1 053,35 грн. 

Як дізнатися підсумкову вартість каталізатора?

На каталізатори авто, наприклад, ціна буде різною залежно від вищеописаних факторів, проте щоб дізнатися точну суму, яку ви отримаєте, важливо провести оцінку. Наша компанія “Перша чесна скупка каталізаторів” проводить спектральний аналіз каталізатора, який показує % вмісту цінних речовин і на основі цього формує ціну. 

Ви можете отримати попередню безкоштовну консультацію за телефоном (097) 105-58-22 або ж заповнивши форму на сайті https://skup-katalizatorov.com.ua/.

  • Ми гарантуємо високі чесні ціни без накруток і посередництва.
  • Ви можете надіслати нам свій каталізатор Новою Поштою та отримати кошти назад грошовим переказом.
  • Також ми працюємо та приймаємо каталізатори за адресою м. Київ, вул. А. Бутлерова, 4. 
  • Можемо працювати за договором з гуртовими продавцями.
  • Пропонуємо попередню оцінку вартості деталі за телефоном, щоб ви розуміли скільки приблизно ви можете отримати коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *