Оцінка каталізатора для його продажу

Ви підозрюєте, що ваш каталізатор відпрацював своє і хочете розуміти за скільки його можна продати? Радимо спершу дізнатися про ознаки забитого каталізатора. Якщо ваші підозри підтвердилися, запрошуємо прочитати статтю, яка дасть відповідь на питання “як дізнатися вартість каталізатора”.

Які відпрацьовані каталізатори коштують дорожче

Вартість відпрацьованих каталізаторів залежить від декількох факторів, зокрема від типу автомобіля, його року випуску, марки та моделі двигуна, а також від країни, на яку виробили цей автомобіль на заводі.

У загальному, найбільш цінні відпрацьовані каталізатори мають великий вміст платини, родію або паладію. Каталізатори з більшою кількістю цих металів вважаються більш ефективними та дорожчими. Вартість каталізатора вищого рівня може доходити до 3300$, якщо ви звернетеся у нашу компанію.

Також, ціна на здачу каталізатора буде залежати від рівня зношування, що визначається за допомогою спеціального тесту. Відпрацьовані каталізатори з меншим ступенем зношування можуть коштувати дорожче, оскільки вони мають більше напилення цінних металів. Якщо ви заправляєте авто якісним пальним – метали не будуть вигоряти й це також позитивно впливатиме на ціну.

Загалом, вартість відпрацьованих каталізаторів може значно варіюватись і змінюватись, оскільки курс на ринку цінних металів коливається.

Чому здавати каталізатор вигідно

Здавати каталізатори на переробку вигідно з кількох причин:

  1. Екологія: Каталізатори містять дорогоцінні метали, такі як платина, паладій і родій, які можуть бути використані повторно, зменшуючи потребу у видобутку нових ресурсів. Також відпрацьовані каталізатори виділяють шкідливі речовини, адже весь період роботи вони їх відфільтровували. Їх не можна викидати на смітник чи зберігати в гаражі – це буде шкідливо для вашого здоровʼя. 
  2. Фінанси: Здача каталізаторів на переробку може бути вигідною фінансово. Наша компанія займається прийомом каталізаторів та пропонує грошову компенсацію за них. Ціна від продажу каталізатора може сягати до 3300$ і покрити вам купівлю нового, або ж відбити частину коштів.
  3. Законодавство: В деяких країнах законодавство вимагає віддавати старі каталізатори на переробку. Невиконання цих вимог може призвести до штрафів та інших правових наслідків.

Таким чином, здавати каталізатор вигідно як і для довкілля, так і для отримання коштів.

Куди можна відправити відпрацьований каталізатор

Відпрацьований каталізатор можна відправити на переробку в спеціалізовану компанію або пункт збору. Перша чесна скупка каталізаторів – компанія, яка приймає будь-які оригінальні нейтралізатори, в різній кількості та різному стані. Ми відправляємо каталізатори на подальшу переробку для виготовлення нових деталей.

Якщо вас цікавить питання, як оцінити каталізатор – зателефонуйте нам (097) 105-58-22 або ж залишайте заявку на сайті. Ми проведемо аналіз каталізатора, зорієнтуємо по вартості та розповімо куди надсилати чи привозити відпрацьовану деталь.

Нас можна знайти за адресою на сайті або ж надіслати каталізатор новою поштою. Гарантуємо високі ціни каталізаторів та відмінний сервіс. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *