Як проходить викуп каталізаторів

Каталізатори є важливою складовою справної роботи автомобіля. Вони допомагають зменшити кількість шкідливих речовин, які потрапляють в атмосферу. Проте, каталізатори мають обмежений термін служби й після того, як вони перестають функціонувати, їх потрібно замінити. В Україні досить популярна послуга скупки каталізаторів, адже таким шляхом можна поєднати допомогу екології та отримати кошти на нову деталь.

Використані каталізатори містять цінні метали (платина, паладій та родій) й вони можуть бути перероблені та використані повторно. Це створює ринок викупу каталізаторів, де підприємства купують старі каталізатори та відправляють їх на переробку.

У цій статті ми розглянемо, як проходить викуп каталізаторів, включаючи критерії оцінки їх вартості, способи зняття та відправки, а також ціна здачі каталізаторів.

Критерії оцінки вартості відпрацьованого каталізатора

Першим кроком при скупці бу каталізаторів є оцінка їх вартості. Ціна на відпрацьований каталізатор залежить від кількох факторів, таких як:

  1. Марка автомобіля. Каталізатори відрізняються за своєю формою, розміром та матеріалом виготовлення в залежності від марки автомобіля. Це впливає на кількість платинових металів, які містяться в каталізаторі та, відповідно, на вартість каталізатора. Також західноєвропейські та японські авто можуть містити більше цінного напилення у порівнянні з вітчизняними й дешевими автомобілями.
  2. Стан каталізатора. Відпрацьований каталізатор може бути у різному стані — від повністю зношеного до майже нового. Чим менша кількість зношення, тим вища ймовірність, що у каталізаторі міститься більше платини, паладію та родію, що відчутно впливає на ціну.
  3. Рівень забруднення. Якщо каталізатор був використаний на автомобілі, який заправляють паливом низької якості – напилення цінних металів швидше вигоратиме і менше коштуватиме.
  4. Стиль кермування. Різкий, необережний стиль, наїзд в калюжі чи на бордюри негативно впливає загалом на стан авто і зокрема на каталізатор.

Як зняти каталізатор

Щоб здати каталізатор перш за все, необхідно його зняти. Найкращий спосіб це зробити – повезти авто на СТО. Проте, якщо ви хочете зняти його вдома, вам необхідно підняти автомобіль на підйомник або використовувати кріплення, щоб забезпечити доступ до каталізатора. Після цього потрібно відключити вихлопну трубу, яка з’єднує каталізатор з двигуном, а також відʼєднати всі електричні дроти та датчики. 

Якщо ви не впевнені, як зняти каталізатор правильно, краще звернутися до кваліфікованого механіка або автосервісу.

Способи відправки каталізатора на переробку

Щоб відправити каталізатор у Київ на прийом в компанію “Перша чесна скупка каталізаторів”, ви маєте кілька зручних опцій:

  1. Особиста доставка. Ви можете привезти свій відпрацьований каталізатор безпосередньо до нашого пункту прийому каталізаторів, що знаходиться за адресою на сайті. 
  2. Відправка новою поштою. Якщо ви не можете привезти каталізатор особисто, ви можете надіслати його поштою. Для цього необхідно зв’язатися з нами за телефоном (097) 105-58-22 та уточнити умови відправки.
  3. Самовивіз. Якщо у вас є понад 30 кг відпрацьованих каталізаторів, – ми заберемо їх самостійно. 

Ми займаємося прийомом каталізаторів понад 23 роки і забезпечуємо їх правильну переробку для подальшого виготовлення нових деталей.

Скільки коштує здати каталізатор

Ціни на скупку каталізаторів будуть різними залежно від виду деталі.

Керамічні каталізаторидо 3300 $
Металеві каталізаторидо 400 $
Сажові фільтридо 150 $

Щоб отримати безплатну консультацію щодо прийому каталізатора заповніть заявку на сайті й з вами звʼяжуться наші менеджери. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *