Причини поломки автомобільних каталізаторів Toyota (Тойота)

Каталізатор тойота – незамінна складова вихлопної системи для стабільної роботи автомобіля незалежно від його моделі чи року випуску. З часом виникає потреба заміни каталізатора тойота через вихід терміну експлуатації або ж поломки. Орієнтований пробіг, на який розрахована робота каталізатора становить 150-200 тис. км (детальніше ми писали у статті), проте ця цифра може бути меншою, тому розгляньмо які бувають помилки в експлуатації каталізатора тойота і як їх уникнути.

Читати далі: Причини поломки автомобільних каталізаторів Toyota (Тойота)
 1. На панелі інструментів горить Check Engine. Ця помилка може мати багато причин, але одна з них – забитий чи несправний каталізатор.
 2. У вихлопних газів зʼявився різкий неприємний аромат. Цей признак також може означати, що каталізатор забився і не очищає вихлоп.
 3. Двигун погано заводиться, повільно розганяється чи глохне.
 4. Розхід пального та мастил відчутно збільшився.
 5. Обороти двигуна “скачуть”, а машиною дьоргає.

Неважливо чи ваша машина їздить на бензині, газі чи дизелі – симптоми поломки будуть однаковими. Що насправді трапляється з каталізатором і чому?

 • Фізичне руйнування каталізатора через необережну та різку їзду, наїзд на бордюри та калюжі, різкий перепад температур тощо. 
 • Вигоряння та закоркування стільників через високі температури.
 • Надмірний нагар на стільниках через невчасну заміну мастил або використання неякісних продуктів.
 • Забиття металевою стружкою в корпус каталізатора. 

Через пошкодження каталізатора може вийти з ладу двигун, особливо якщо в нього потрапляють частки самого нейтралізатора (при фізичному пошкодженні). Нагадуємо, що взагалі видалення каталізатора тойота з автомобіля не варіант, адже без цієї запчастини може припинитися робота багатьох систем, а також ви не пройдете техогляд.

Побудова каталітичного нейтралізатора Toyota (Тойота)

Хоч і вигляд каталізатора може бути різним залежно від марки авто та року його виходу, будова в них стандартна. Каталітичний нейтралізатор складається з наступних частин:

 • Корпус, який захищає серцевину каталізатора.
 • Термоізолятор, який допомагає підтримувати правильну температуру під час роботи авто).
 • Основний блок зі стільниками, на яких знаходяться цінні метали.
 • Лямбда-зонд, який вимірює кількість та якість вихлопу.

Каталізатор цінний якраз через те, що в ньому містяться унікальні матеріали (платина, родій та паладій), які задіяні в процесі очищення вихлопу. 

Де здати авто каталізатор від Toyota (Тойота)

Тепер розберімося за скільки можна здати каталізатор Тойота. Коли ваш каталізатор забивається або виходить з ладу він потребує обовʼязкової заміни. Навіть старі нейтралізатори дуже цінуються саме через вміст дорогоцінних металів. 

Важливо знати, що каталізатори викидати не можна, адже вони шкодять нашій екосистемі, тому існують фірми, які займаються їх переробкою. Зі старих каталізаторів вироблять нові, тому їх можна не лише здати на перероблення, а й отримати за них кошти. 

Виплатами займається наша компанія, адже нам ви можете здати відпрацьовану деталь у Києві та отримати частково гроші, щоб купити новий каталізатор тойота.

Ми гарантуємо високі ціни згідно з щоденним курсом цінних металів на ринку та високий рівень сервісу. Щоб дізнатися орієнтовані ціни та деталі обміну – телефонуйте нам (097) 105-58-22.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *