Як формуються ціни на старі автомобільні каталізатори

Чому приймають несправні каталізатори

Щоб зрозуміти чому несправні каталізатори не викидають, важливо дізнатися, що цінного в каталізаторі і як його робота впливає на довкілля. 

Каталізатори в автомобілях – це важливі складові вихлопної системи, які спрямовані на нейтралізацію шкідливих вихлопів та перетворення їх у більш безпечні. З 2009 року усі сучасні автомобілі зобовʼязані мати справний каталізатор згідно з вимогами Євро-5.

Розберімося в будові нейтралізатора, щоб побачити в чому його висока цінність. 

Каталізатор складається з металевого корпуса, фільтра моноліту та каталітичного пласта, на якому напилені такі цінні речовини як: родій, паладій, платина. Саме ці речовини відповідають за процес оксидації та дезоксидації та під час роботи авто  перетворюють токсичні монооксид вуглецю, вуглеводні та оксид азоту на двоокис вуглецю, воду та азот. Навіть коли деталь виходить з ладу і потребує заміни, ціна на каталізатори може бути високою саме через наявність цінних металів.

Що впливає на ціну каталізатора

Навіть якщо різні водії мають однакові марки авто, хтось зможе здати каталізатори дорого, а хтось ні. Розберімося чому.

На ціну каталізатора впливають такі фактори:

  • Термін роботи каталізатора. В середньому ресурс нейтралізатора становить 100-150 тис. км, проте кожна модель матиме свій пробіг. Детальніше ми писали про це у статті Який ресурс роботи каталізатора. Чим довше каталізатор експлуатується – тим менше цінних металів залишається на каталітичному пласті.
  • Кількість і вид дорогоцінних металів. Чим більше металів платинової групи – тим дорожчим буде каталізатор. Зазвичай це іноземні виробники авто.
  • Ступінь зносу каталізатора. Необережне водіння, неякісне пальне та мастило, наїзд в ями та калюжі можуть впливати на вміст цінних металів. Щоб ціна каталізаторів була вищою, важливо здавати їх без дефектів або ж з мінімальними. Це завдання складне через стан доріг в Україні, а також керамічні каталізатори, які більш схильні до руйнування.
  • Вартість цінних металів на світовій біржі. Курс щоденно змінюється, тому фінальна вартість буде залежати також від нього.

То ж на питання, яка вартість каталізатора не можна відповісти однозначно, адже сервіс прийому повинен оцінити його стан та виміряти вміст цінних металів. У нашій компанії менеджери допомагають визначити приблизну вартість за маркуванням каталізатора на корпусі. Залишайте заявку за посиланням: https://skup-katalizatorov.com.ua/conditions/ 

Які каталізатори можна здати

Ви можете здати будь-який вид каталізаторів на переробку. 

Наша компанія пропонує для каталізаторів ціну за кілограм. Наприклад:

  1. Металеві – до 400$
  2. Керамічні – до 3300$
  3. Сажові фільтри – до 150$.

Щоб дізнатися каталог цін на вживані каталізатори, необхідно звернутися до нас у сервіс, зателефонувати або залишити заявку за посиланням: https://skup-katalizatorov.com.ua/contact/ 

Ми не приймаємо каталізатори з AliExpress та інші неоригінальні запчастини. Якщо у вас оригінальні нейтралізатори в будь-якій кількості та стані – звертайтеся в нашу компанію. Даємо чесні ціни та швидкі виплати.

Куди можна здати старий каталізатор

Тож, ми відповіли на питання, яке цікавить багатьох: “Де і за скільки можна продати каталізатор”. Пропонуємо вам довіряти цей процес нашій компанії “Перша чесна скупка каталізаторів”, яка на ринку України працює з 1998 року і виплачує високі ціни за б/у каталізатори. 

Де можна продати каталізатор? м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 4. Також ви можете надіслати його НП та отримати гроші на карту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *