Скупка та викуп каталізаторів BMW (БМВ)

Причини поломки автомобільних каталізаторів BMW (БМВ)

Каталізатор БМВ – важлива деталь для справної роботи всього автомобіля, яка допомагає переробляти отруйні вихлопні гази на безпечні для довкілля та здоровʼя. Почнемо з того, що каталізатор деталь не вічна і з часом роботи автомобіля вона забивається та потребує заміни. В середньому це трапляється після 150-200 тис. км пробігу, проте це число залежить і від марки авто, і від стилю кермування водія. 

Багато помилок каталізаторів БМВ трапляються через інші причини. Розгляньмо їх детальніше: 

  1. Надлишок палива у вихлопній системі через неякісне пальне з високим октановим числом.
  2. Несправні свічки запалювання та проблеми з двигуном.
  3. Часті наїзди на ями, в калюжі та кермування поганими дорогами.
  4. Пошкоджений кисневий датчик.

Як зрозуміти, що каталізатор пошкоджений?

Запах тухлих яєць з вихлопу. В ідеалі ви не повинні чути нових ароматів, бо справний каталізатор їх ефективно переробляє. 

Зниження потужності двигуна. Якщо ви помітили, що авто гірше заводиться або не заводиться взагалі, складніше розганяється, дьоргається, глохне, ймовірно каталізатор забився і потребує заміни.

Великий розхід пального та мастил. Якщо пальне збагачене і має велике октанове число, авто “їстиме” його більше і каталізатор забиватиметься.

Горить лампочка Check Engine. Найочевидніший признак поломки в авто, проте на нього варто звернути обов’язково увагу, адже він може вказувати на проблему з каталізатором.

Звук деренчання під час роботи автомобіля. Якщо в каталізаторі ламається керамічна матриця вона може видавати такі звуки. В цьому випадку зволікати з візитом до майстрів не можна, адже вона може пошкодити вихлопну систему.

Не зволікайте з заміною каталізатора БМВ, адже автомобіль працюватиме в аварійному режимі й надалі виводитиме з ладу інші системи, в тому числі й двигун.

Побудова каталітичного нейтралізатора BMW (БМВ)

Будова каталізатора визначає його функції. Завдяки своїй будові він може ефективно відфільтровувати шкідливий вихлоп та перетворювати його в безпечний. 

Каталізатори бувають металевими та керамічними.

Зовні вони захищені корпусом, в якому знаходиться теплоізоляційний шар та блок з серцевиною та стільниками. На стільниках напиленні цінні метали (платина, паладій та родій), які відповідають за перетворення канцерогенних речовин вихлопу на вуглекислий газ і воду. Процес дезоксидації відбувається при високих температурах під час роботи машини.

Коли нейтралізатор  виходить з ладу, варіантів для ремонту немає, необхідне лише видалення каталізатора БМВ.  

Де здати авто каталізатор від BMW (БМВ)

Що робити з каталізатором після видалення? Отримати за нього гроші!

Завдяки дорогоцінним металам на стільниках каталізатора він має високу вартість навіть після того, як перестає нормально виконувати свою функцію в авто. 

Скільки коштує здати каталізатор БМВ?

Ціна розраховується залежно від ваги цінних металів та курсу на ринку на поточний день. Також на вартість впливатиме тип каталізатора, країна виробництва, модель авто та стан в якому ви його здаєте.

Якщо ви хочете дізнатися за скільки можна здати каталізатор БМВ — привозьте нам його на наш пункт прийому або пересилайте поштою для оцінки, за адресою на нашому сайті https://skup-katalizatorov.com.ua/ або телефонуйте (097) 105-58-22 і наші менеджери проконсультують вас безплатно щодо цього питання. 

Ми гарантуємо високі ціни на каталізатор БМВ та на інші марки авто. Приймаємо нейтралізатори у м. Київ та Запоріжжя за допомогою перевізника “Нова пошта”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *