Видалення каталізаторів

Видалення каталізатора – логічний крок, який завершує цикл його роботи. Як ми вже неодноразово писали, каталізатор має свій термін служби, який залежить і від пробігу, і від стилю кермування, пального, яке ви заливаєте у своє авто та інших чинників.

Коли каталізатор виходить з ладу існує два шляхи: провести ремонт каталізатора в Києві або будь-якому іншому місті України, або ж відключити та цілком видалити каталізатор. 

Для чого його видаляють?

Несправний каталізатор може спричинити поломку авто: динаміка двигуна знижується, розхід пального й оливи сильно збільшується, а якщо частини розпаду з каталізатора потрапляють у двигун – він взагалі може вийти з ладу, що потягне за собою капітальний ремонт.

Видалення каталізатора в Києві не є складним процесом, але його необхідно довірити спеціалістам, щоб не погіршити стан автомобіля. При вирізанні каталізатора важливо забрати всі його частки та виконати видалення ідеально.

Нагадуємо, що без каталізатора не бажано їздити, адже це порушує законодавство щодо забруднення довкілля. На місце каталізатора можна поставити новий каталізатор, або якщо ви все ж таки вирішили не ставити новий каталізатор, то на його місце потрібно буде поставити стронгер або полум’ягасник. Кожен з цих варіантів має свої особливості як в процесі установки, так і в експлуатації, проте рішення по кожному ви зможете прийняти самостійно зважаючи на доступні фінанси та стан вашого автомобіля.

Наша компанія пропонує професійні послуги з видалення каталізатора на нашому СТО з урахуванням усіх нюансів. Неважливо їздите ви на BMW, Opel, Mazda, Volkswagen, Audi, Skoda, Mercedes, Toyota, Lexus, Renault, Peugeot, Ford, Chevrolet чи Nissan наші спеціалісти видаляють каталізатори з усіх марок автомобілів. Вартість видалення каталізатора у Києві для кожної марки авто може трішки варіюватися, проте ціна стартує від 1200 гривень. Разом з основною послугою ми займаємося ще й програмним видаленням каталізатора у Києві, тому що просто видалити фізичний каталізатор недостатньо, адже ваше авто буде постійно показувати помилку, або ж взагалі перестане заводитися. Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід.

Що робити з видаленим каталізатором?

Просто залиште його нам! Ми проведемо оцінку на вміст цінних металів та виплатимо вам грошову компенсацію. Натомість ви зможете купити новий оригінальний каталізатор або ж замінник, щоб ваше авто функціонувало правильно.

Чому варто звернутися до нас?

  • Ми беремо на себе відповідальність за переробку відпрацьованих каталізаторів та виплату коштів всім, хто нам їх здає.
  • Приймаємо каталізатори в будь-якому стані та кількості.
  • Якщо у вас понад 30 кг каталізаторів ми заберемо їх самостійно.
  • Якщо ви знаходитеся поза Києвом і маєте старий каталізатор – ви можете надіслати нам його Новою поштою та отримати кошти післяоплатою.
  • Надаємо безкоштовну консультацію оцінки вартості та чесні високі ціни без посередників.

Якщо вам потрібно видалити каталізатор з автомобіля – звертайтеся до нас за номером телефону: (097) 105-58-22. Якщо ви хочете здати каталізатор та отримати кошти, заповнюйте заявки на сайті або телефонуйте. 

Наша компанія займається своєю діяльністю з 1998 року та цінує свою репутацію, тому прозорість та чесність гарантуємо. 

Заповніть, будь ласка, цю форму, вкажіть маркування відпрацьованого каталізатора і ми прорахуємо вартість вашого каталізатора


АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2022 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель