Видалення сажового фільтра

Сажовий фільтр – елемент вихлопної системи дизельних авто, який допомагає затримувати часточки сажі від згорілого палива. Автомобіль без сажового фільтра видно одразу – в нього багато чорного вихлопу та неприємний запах поряд (незалежно чи це Kia, Hyundai чи Land Rover). 

Фільтр, як і каталізатор розрахований приблизно на 100-150 тис.км пробігу, проте це число може як зменшуватися через низку факторів, так і збільшуватися завдяки правильній їзді та хорошому пальному. У будь-якому випадку, з часом доведеться дійти до етапу видалення сажового фільтра через його забивання.

Які признаки забитого сажового фільтра?

  1. Знизилася тяга в автомобілі.
  2. Витрати палива збільшилися.
  3. Двигун почав працювати гучніше.
  4. Горить аварійна лампочка FAP/DPF.
  5. Ви бачите чорний вихлоп.

Щоб подовжити термін експлуатації сажового фільтра радимо вам завжди заливати якісну оливу та пальне, а також час від часу потримати 5-15 хвилин автомобіль на високих обертах двигуна 3000-4500 тис. обертів, щоб сажа встигала повністю згоріти (в деяких автомобілях функція регенерації сажового фільтра вже йде із заводу, то вам достатньо нажати комбінацію клавіш, щоб її запустити).

Чи можливий ремонт сажового фільтра?

Ми схиляємося до того, що будь-яке хімічне чищення фільтра буде мати дуже короткочасний ефект і може негативно впливати на роботу автомобіля, тому рекомендуємо видалити сажовий фільтр в Києві або будь-якому місті країни, замінити його на новий та не ризикувати справністю вашого авто.

Проте, ви не можете просто так вирізати сажовий фільтр, це складніший і комплексніший процес, ніж може здатися, на перший погляд, і він вимагає роботи спеціаліста. В нашій компанії доступна послуга видалення сажового фільтра у Києві, а також у вас є опція залишити цей фільтр нам і отримати за нього грошову винагороду. Прийом сажового фільтра матиме різну ціну (автомобіль Seat чи MINI може мати дорожчий фільтр, ніж, наприклад Citroen чи FIAT). Наша компанія пропонує чесну реальну ціну за відпрацьований фільтр – ознайомтеся з прайсом на сайті: skup-katalizatorov.com.ua/price

Видалення сажового фільтра може вивести з ладу електронний блок кермування (ЕБК), адже цей процес змінить показники датчиків, які контролюють роботу фільтра. ЕБК перестане бачити різницю температур та тиск на виході та вході вихлопної системи, тому в кращому випадку викидатиме помилку. Саме тому необхідно разом з видаленням фільтра відключити і його програму.

Якщо вам потрібно вирізати сажовий фільтр в Києві зателефонуйте нам – наші спеціалісти зроблять це швидко і за доступною ціною від 1200 грн (залежно від марки авто). Також, ви можете повернути частину коштів і здати фільтр нам, ми виплатимо вам чесну ціну в залежності від вмісту цінних металів та візьмемо на себе переробку фільтра.

Чому варто звернутися до нас?

  • Наша компанія працює на ринку з 1998 року, має багато досвіду та прозорий чесний підхід.
  • Нам ви можете здати каталізатор чи сажовий фільтр на переробку в Києві, а також надіслати їх Новою поштою.
  • Ми швидко виплачуємо кошти (готівкою, на картку чи рахунок).
  • Пропонуємо безплатну попередню оцінку вартості через viber або telegram, які доступні по номеру телефона на нашому сайті.
  • Працюємо з роздрібом та гуртом, приймаємо каталізатори та фільтри від усіх марок автомобілів.

Для будь-яких питань чи деталей нашої роботи ви можете телефонувати нам за номером (097) 105-58-22 та почитати про наші послуги на сайті.

Заповніть, будь ласка, цю форму, вкажіть маркування відпрацьованого каталізатора і ми прорахуємо вартість вашого каталізатора


АДРЕСА:

м. Київ
Вул. Академіка Бутлерова, 4

Телефон:

(097) 105-58-22

ЧАС РОБОТИ:

ПОНЕДІЛОК-СУБОТА
10:00–17:00

© 2022 Скуп каталізаторів| Розробка сайту – Вадим Кошель